Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ОРІЄНТИРИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ТРАДИЦІЇ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ»

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА

ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ

НАЦІОНАЛЬНОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ СПІЛКИ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

у Міжнародній науково-практичній конференції

«СУЧАСНІ ОРІЄНТИРИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ:

ТРАДИЦІЇ, ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ»

Конференція присвячена пам’яті засновника кафедри музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Т.Г.Шевченка та літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича, члена-кореспондента Академії Мистецтв України, професора Андрія Кушніренка (1933-2013).

Термін проведення – 4-5 квітня 2019 року в м. Чернівці.

Тематика секційних засідань конференції:

• Актуальні проблеми культури і мистецтва;
  • Мистецтво й освіта в історико-культурному розвитку Буковини;
  • Розвиток особистості в системі мистецької освіти;
  • Психолого-педагогічні аспекти професійної підготовки майбутнього фахівця в системі вищої освіти;
  • Інноваційні технології та практика викладання мистецьких дисциплін.

До участі у конференції запрошуються науковці, вчителі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, викладачі вищих навчальних закладів, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти.

Для участі в конференції просимо до 1 березня 2019 р. включно подати в оргкомітет заявку з темою доповіді, текст доповіді та фотокопію квитанції оплати публікації та організаційного внеску на електронну адресу conference_2019@ukr.net .

Фінансові умови участі у конференції: організаційний внесок (програма заходу, сертифікат учасника та інші організаційні витрати) складає 150 грн. Вартість однієї сторінки у збірнику матеріалів конференції – 40 грн. Усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням і харчуванням, – за рахунок учасників.

Пересилка збірника (якщо автор не прибув на конференцію) оплачується при отриманні у відділенні «Нової пошти».

Вимоги до оформлення тез до збірника матеріалів конференції: мова рукопису – українська, російська, англійська, польська, румунська; шрифт – Times New Roman, кегель 14 пт, без переносів; міжрядковий інтервал – 1,0; абзац – 1,25 мм; обсяг тез – 2-4 сторінки. Текст повинен містити такі компоненти: ПІП автора, назва міста, виклад основного матеріалу, література.

Посилання на наукову літературу в тексті подаються за таким зразком: [2, 17], де 2 – номер джерела за списком літератури, 17 – сторінка. Посилання на декілька наукових видань одночасно подаються таким чином: [8, 106; 4; 2, 42–43].

Бібліографічний список мовою оригіналу складається через 1 інтервал, кегель 14, в алфавітному порядку і подається після тексту статті під заголовком: «ЛІТЕРАТУРА».

Оплата друку матеріалів та організаційного внеску здійснюється переказом на картку Приватбанку (у призначенні платежу обов’язково необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові та зробити помітку «оплата внеску» або «оплата друку доповіді»):

5168 7573 9015 4757 (для оплати у гривнях)

5168 7573 9015 4740 (для оплати у євро)

Ткачук Олеся Степанівна (моб. тел. +38 (050) 051-76-57)

Адреса оргкомітету конференції:

м. Чернівці, вул. Я. Петровича, б.18, кафедра музики ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Телефон +38 (050) 191-06-75

E-mail: vadislis@hotmail.com

Лісовий Вадим Анатолійович, завідувач кафедри музики ЧНУ

Місце проведення конференції:

м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Червона зала

Як проїхати:

• від Залізничного вокзалу – тролейбусом №№ 3, 5, 11 або будь-яким автобусом у центр міста до зупинки «Вул. Шкільна», пройти до кінотеатру «Чернівці», далі тролейбусом №№ 1, 2, 4 або автобусом №№ 5, 22 до зупинки «Університет».
  • від Автовокзалу – тролейбусом №№ 3,5, 11 або автобусом №№ 1А, 38, 18 у центр міста до зупинки «Вул. Шкільна», пройти до кінотеатру «Чернівці», далі тролейбусом №№ 2,4 або автобусом №№ 5, 22 до зупинки «Університет».

До зустрічі у Чернівцях!

Оргкомітет конференції

Зразок оформлення заявки на участь

ЗАЯВКА ДЛЯ УЧАСТІ