
- середа, 24 листопада 2021 р.
- Архів
У листопаді 2021 року на кафедрі музики було започатковано новий музично-просвітницький проєкт «Мистецька ліра Буковини», основною метою якого є формування музичної культури учнівської та студентської молоді шляхом їх ознайомлення з мистецькою спадщиною рідного краю: творчістю відомих буковинських співаків; кращими зразками вокальної, інструментальної та хорової музики буковинських композиторів. Організаторами проєкту стали завідувач секції вокальної підготовки кафедри музики, народний артист України, професор Іван Дерда та завідувачка секції педагогічної практики кафедри музики, доцент Ірина Боднарук.
У рамках цього проєкту, 23 листопада 2021 року для учнів Чернівецького ліцею №7 був проведений музично-просвітницький виховний захід «Незрівняний світ краси» з нагоди 70-річчя від дня народження Назарія Яремчука. Якісну технічну підтримку заходу забезпечив доцент кафедри музики Іван Гатрич, обов’язки ведучої виконувала студентка 1 курсу Світлана Грищук.
Присутні на заході учні та викладачі ліцею, мали можливість згадати основні віхи творчої біографії легендарного естрадного співака та послухати найвідоміші пісні з його репертуару («Незрівняний світ краси», «Чуєш, мамо», «Пісня буде поміж нас», «Гай, зелений гай», «Батько і мати», «Мир», «Горнусь до тебе, Україно», «Родина») у виконанні студентів кафедри музики Василя Чигрина, Світлани Грищук, Ксенії Мендришори, Тетяни Глевки, Євгенії Калинич, Миколи Савчука. Інструментальний твір С.Воробкевича «Коломийка» у виконанні студентки Катерини Якимик, допоміг слухачам уявити мальовничий куточок Карпат, де зростав Назарій. Приємним сюрпризом для всіх присутніх став виступ на заході талановитої маленької співачки – учениці 3-А класу цього ліцею Яни Ципищук з піснею «Усміхнися мені». Заступник директора ліцею з виховної роботи Мілла Ватаманюк у своєму заключному виступі щиро подякувала кафедрі музики за надзвичайно цікавий та корисний для учнів музично-просвітницький захід.
Приємним було те, що кожен концертний номер супроводжувався бурхливими оплесками глядачів, а окремі номери – вигуками «браво», що засвідчило належний рівень виконавської підготовки наших студентів і справжній інтерес школярів до слухання музичних творів у «живому» виконанні. Тож побажаємо кафедральному проєкту «Мистецька ліра Буковини» подальшого розвитку і нових зустрічей з глядачами!
Інформацію підготувала завідувачка секції педагогічної практики, доцент Ірина Боднарук



